Copywriting – tvorba textů pro web

Na webu kraluje obsah! Právě obsah prodá vaše výrobky a služby. Ne však jakýkoli obsah, ale obsah, jenž mluví jazykem vašich zákazníků.

V rámci obchodně úspěšného webu pro vás připravujeme také kompletní nebo částečný obsah webu.


Tvorba sloganů a nadpisů

Slogan je kořením obsahu webu a dokáže vás odlišit od konkurence a přímo raketovou rychlostí komunikovat vaši jedinečnost.

tvorbě obchodně úspěšného webu dostanete proto EXKLUZIVNÍ BONUS: tvorbu originálního sloganu.

Nadpisy jsou hlavním vizuálním bodem na webové stránce. Jsou záchytným bodem pro oko. Slyšeli jste už, že lidé na webu nečtou, ale pouze skenují? Právě proto jsou nadpisy na stránce to nejdůležitější.

A co víc? Nadpisy jsou také nesmírně důležité pro vyhledávače.


Tvorba textů pro web

Víme, že máte málo času, proto jsme připraveni pro vás zpracovat kompletní obsah vašeho webu. Ať už jde o popisy služeb nebo výrobků, které prodávají. Naše texty pracují s psychologií a odpovídají na potřeby, sny a problémy vašich zákazníků.

Obsah webu musí být vysoce užitečný a originální, abyste dokázali nejenom zaujmout vašeho návštěvníka, ale především prodali vaše výrobky nebo služby. Takový obsah dnes vyžadují také vyhledávače. Díky němu se tak můžete dostat na první pozice ve vyhledávání.

POZOR: Bez tvorby textového obsahu webu není možné provádět optimalizaci pro vyhledávače!


Tvorba PDF  knížek a publikací

Věděli jste, že až 2/3 lidí, kteří od vás dnes na webu nenakoupí, by tak učinili do 1 roka? Jak ale dosáhnout toho, aby se návštěvník v době nákupu vrátil? Umíme toho docílit pomocí užitečného a moderního emailového marketingu (nepleťte si prosím se spamováním).

Abychom ale mohli s potenciálním zákazníkem přes rok komunikovat, je třeba si od něj vzít kontakt. Je ale zároveň fér za kontakt nabídnout něco hodnotného – co třeba PDF knížku? Připravíme ji pro vás včetně obsahu, vnitřní grafiky či sazby, a také včetně grafiky obálky.


Video: nejčastěji konzumovaný obsah současnosti

Videa jsou dnes velmi populární a lidé se raději podívají na video, než aby četli text. V kombinaci s vyhledávačem YouTube jde o další zajímavý zdroj návštěvnosti webu.

Z vašich záznamů sestříháme prezentační videa nebo připravíme úvodní animované video, které můžete vidět například na úvodní stránce tohoto webu.

© 2006-2022 Mgr. Martin Domes | ochrana osobních údajů | cookies

Chcete úspěšný web?

Chci web získávající zákazníky
Chci ziskový e-shop