Tvoříme obchodně úspěšné weby za skvělé ceny

Tipy, návody, školení: Facebook Blog

Copywriting | tvorba textů pro web

Na webu kraluje obsah! Právě ten prodá vaše výrobky a služby. Je však třeba obsah, jenž mluví jazykem vašich zákazníků.

V rámci obchodně úspěšného webu pro vás připravujeme také kompletní obsah webu.

Tvorba sloganů a nadpisů

Slogan je kořením obsahu webu a dokáže vás odlišit od konkurence a přímo raketovou rychlostí komunikovat vaši jedinečnost.

tvorbě obchodně úspěšného webu dostanete proto EXKLUZIVNÍ BONUS: tvorbu originálního sloganu.

Nadpisy jsou hlavním vizuálním bodem na webové stránce. Jsou záchytným místem pro oko. Slyšeli jste už, že lidé na webu nečtou, ale pouze skenují? Právě proto jsou nadpisy na stránce to nejdůležitější.

A co víc? Nadpisy jsou také nesmírně důležité pro vyhledávače.


Tvorba textů pro web

V rámci tvorby obchodně úspěšného webu pro vás zpracujeme kompletní obsah webu. Včetně popisů služeb a výrobků, které je umějí prodat.

Naše texty pracují s psychologií a odpovídají na potřeby, sny a problémy vašich zákazníků. Jsou tak vysoce relevantní a přivádějí nové zákazníky.

Obsah webu musí být užitečný a originální, abyste dokázali nejenom zaujmout vašeho návštěvníka, ale především prodali vaše výrobky nebo služby.

Takový obsah dnes vyžadují také vyhledávače. Díky němu se můžete dostat na první pozice ve vyhledávání. A návštěvníky získávat zdarma.


Tvorba PDF  knížek a publikací

Věděli jste, že až 2/3 lidí, kteří od vás dnes na webu nenakoupí, by tak učinili do 1 roku? Jak ale dosáhnout toho, aby se návštěvník v době nákupu vrátil? Řešením je užitečný, moderní e-mailový marketing. Nikoliv zasílání letákových newsletterů.

Abychom ale mohli s potenciálním zákazníkem přes rok komunikovat, je třeba si od něj vzít kontakt. Je ale zároveň fér za kontakt nabídnout něco hodnotného. Co třeba knížku s návody? Připravíme ji pro vás včetně obsahu, vnitřní grafiky, sazby a grafiky obálky.


Video: nejčastěji konzumovaný obsah současnosti

Videa jsou dnes velmi populární a lidé se raději podívají na video, než aby četli text. V kombinaci s vyhledávačem YouTube jde o další zajímavý zdroj návštěvnosti webu.

Z vašich záznamů sestříháme prezentační videa. Nebo připravíme úvodní animované video, které můžete vidět například na úvodní stránce tohoto webu.

Sdílejte na sociálních sítích

Chcete úspěšný web?

Chci web získávající zákazníky
Chci ziskový e-shop

Top